Prekių ženklai

Ava
Ava

Ava Didmeninė prekyba drabužiais internetu, moterų mada, avalynė, apatinis trikotažas ir apatinis trikotažas

Awama
Awama

"Awama" yra Lenkijos moteriškų drabužių gamintoja, didmeninėje prekyboje siūlanti platų gaminių ir dydžių asortimentą. Ji specializuojasi suknelių, palaidinių, marškinių ir sijonų gamyboje.

Axami
Axami

Axami Didmeninė prekyba drabužiais internetu, moterų mada, avalynė, apatinis trikotažas ir apatinis trikotažas

Babell
Babell

"Babell" yra Lenkijos gamintojas, kurio didmeninėje prekyboje siūlomas platus gaminių ir dydžių asortimentas. Ji specializuojasi miego drabužių, palaidinių, šortų, tamprių, kelnaičių ir marškinėlių gamyboje.

BeWear
BeWear

BeWear Didmeninė prekyba drabužiais internetu, moterų mada, avalynė, apatinis trikotažas ir apatinis trikotažas

By Sally Fashion
By Sally Fashion

By Sally Fashion Didmeninė prekyba drabužiais internetu, moterų mada, avalynė, apatinis trikotažas ir apatinis trikotažas

Cornette
Cornette

"Cornette" yra Lenkijos vyriško ir moteriško apatinio trikotažo bei miego drabužių gamintoja, didmeninėje prekyboje siūlanti platų gaminių ir dydžių asortimentą. Ji specializuojasi pižamų, kelnių, boksininkų šortų, naktinių marškinėlių ir apatinių marškinėlių gamyboje.

Fancy
Fancy

Fancy Didmeninė prekyba drabužiais internetu, moterų mada, avalynė, apatinis trikotažas ir apatinis trikotažas

Figl
Figl

Figl Didmeninė prekyba drabužiais internetu, moterų mada, avalynė, apatinis trikotažas ir apatinis trikotažas

Gaia
Gaia

Gaia Didmeninė prekyba drabužiais internetu, moterų mada, avalynė, apatinis trikotažas ir apatinis trikotažas

Kalimo
Kalimo

"Kalimo" rūpinasi kiekviena detale - įmonės prioritetas yra kurti aukštos kokybės apatinį trikotažą, ištobulintą iki smulkmenų. Bendrovės prioritetas - kurti aukštos kokybės apatinį trikotažą, kuris turi fantastiškai gulėti bet kokiomis aplinkybėmis.

Marko
Marko

"Marko" - tai Lenkijos maudymosi kostiumėlių gamintojas, didmeninėje prekyboje siūlantis platų gaminių ir dydžių asortimentą. Ji specializuojasi vienos dalies, dviejų dalių ir net trijų dalių maudymosi kostiumėlių gamyboje.

Numoco
Numoco

"Numoco" yra Lenkijos gamintojas, siūlantis platų gaminių asortimentą. Ji specializuojasi suknelių, palaidinių ir kombinezonų gamyboje. Sportinės suknelės, laisvalaikio suknelės ir vakarinės suknelės

Vena
Vena

"VENA Lingerie" yra žinomas apatinio trikotažo gamintojas. Apatinis trikotažas moterims su didele krūtine turi būti ne tik patogus, bet ir itin gražus.